מי  אנחנו

 

"חדר פלאות" סיורי אמנות לילדים וילדות בגלריות בתל אביב.

בין הביקור בגינה למשחק בשכונה בין המסך לבין הפארק אנחנו מציעות מרחבים חדשים  לילדים וילדות בעיר.

הפעילות  ב"חדר פלאות"  כוללת ביקור בתערוכות משתנות והדרכה קבוצתית קשובה ומזמינה לדיאלוג ושיחה, משחקים מגוונים, לימוד טכניקות שונות של התבוננות על אמנות ומושגי יסוד בתולדות האמנות, צחוקים, דימיון, סדנת יצירה וביטוי עצמי.

 

מור  שמושקוביץ' אמנית ותרפיסיטית בוגרת אונ' תל-אביב והמדרשה וליבי  אביכזר המתמחה בחינוך יצירתי בוגרת אונ' תל-אביב וסמינר הקיבוצים מדריכות את הסיורים ויוזמות "חדר פלאות".

את הפעילות שלנו התחלנו לפני כמה שנים בגלריית בית האמנים בתל-אביב . הזמנו ילדים וילדות להתבונן בתערוכות, לשוחח עליהן, לשחק, ליצור ובעיקר לחבר בין היצירות אל חיי היום יום ועולמם הפנימי  של הילדים ולעורר את סקרנותם ואהבתם לאמנות. בשנה האחרונה צירפנו גלריות נוספות ל"חדר פלאות" תוכלו לקרוא עליהן כאן ולהרשם לפעילות

 

שיטת ההדרכה  שלנו מבוססת על  תכנית הלימודים שלנו בקורס של המומה-MOMA, המוזיאון לאמנות מודרנית בניו-יורק "אסטרטגיות ליצירת מעורבות של ילדים עם אמנות" ועל הניסיון שלנו בעבודה עם ילדים בבתי ספר, גנים ומסגרות פרטיות .

 

תוכלו להוריד ללא תשלום את הפודקאסט שלנו לילדים וילדות "חדר פלאות"  אנחנו מספרות בו על אמנים ואמניות , תקופות שונות באמנות וסיפורים מעוררי השראה ליצירה.

logo.jpg